Sówka przycupnęła przy Grochowej. Powstał nowy antykwariat

Monika Kosz-Koszewska
23.06.2012 , aktualizacja: 22.06.2012 19:22
A A A Drukuj
W przyszłym tygodniu kończy się rok szkolny i wielu uczniów chciałoby się zapewne pozbyć starych podręczników, a może też kupić już te potrzebne do następnej klasy. Przy ulicy Grochowej powstał nowy antykwariat, który skupuje i sprzedaje szkolne podręczniki. W ofercie są też inne książki.
ZOBACZ TAKŻE
- Zaczynałyśmy od pustych półek. To wszystko, co jest, w tej chwili na stanie, pochodzi od klientów - mówi Anna Choroszewska. Wraz z siostrą Małgorzatą Muras prowadzi nowy, niewielki antykwariat w lokalu wynajętym od miasta - przy ul. Grochowej 2.

- Bardzo kochamy książki, wcześniej pracowałyśmy w tej branży, a w końcu realizujemy swoje marzenie o własnym miejscu - podkreślają panie.

W Sówce można kupić i sprzedać podręczniki szkolne i akademickie, także nowe. Są też skrypty, książki naukowo-techniczne, sensacja i poradniki, literatura piękna. Znaleźć można książki o tematyce historycznej, religijnej, psychologicznej, związanej ze sztuką. Jest poezja i sporo wydawnictw dla najmłodszych. Słowem od Szymborskiej, przez Kapuścińskiego po "Króla Maciusia Pierwszego" Korczaka.

- Książkę można kupić u nas już od 2 zł. Za 20 zł można znaleźć naprawdę dobrą pozycję do poczytania. Zawsze można też zadzwonić, zapytać, czy jakaś książka jest u nas, bez problemu odłożymy. Wcześniej też można zapytać, czy przyjmiemy dany tytuł, czy mamy już go w nadmiarze - mówi pani Małgorzata.

Księgarnia - antykwariat Sówka, ul. Grochowa 2

tel. (85) 717 04 59

czynne: pn.-pt. - od 9.30 do 17.30, sb. - od 9.30 do 14

Chcesz abyśmy opisali nowy sklep, fajnie urządzony lokal lub inne fajne miejsce w mieście i okolicy? Piszcie do nas: monika.kosz-koszewska@bialystok.agora.pl

Brak komentarzy